Stacja Transformatorowa

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 16 kwietnia 2018, 10:41
Ukończone

Przed

Po

Wiem, że penie nie jest to teren należący do miasta, ale zwracam się z prośbą o zgłoszenie firmie do której należy ten teren, znajduje się tam chyba stacja transformatorowa, aby posprzątała teren ze śmieci.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...