Daniel M.

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 24 kwietnia 2018, 7:39
Poza uprawnieniami
Brak kosza na śmieci przy przejściu dla pieszych.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Z przykrością informujemy,że właścicielem/zarządcą terenu jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad i Gmina Miasto Kołobrzeg nie dokonuje napraw, uszkodzonych elementów wchodzących w skład pasów drogowych na w/w terenie.
Zespół Usterka Koobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...