Zasłonięty znak

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 20 czerwca 2024, 8:46
Ukończone
Wymagana przycinka by odsłonić w pełni znak drogowy

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...