Odwrócone lustro

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 22 czerwca 2024, 10:18
Ukończone

Przed

Po

To lustro chyba jest odwrócone...

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...