Niedomknięta studzienka

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 22 czerwca 2024, 17:43
Ukończone

Przed

Po

Za przedszkolem nr 10 ,obok drogi za przedszkole ,dłuższy czas jest niedomknięta studzienka.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...