Rozrzucone baterie.

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 22 czerwca 2024, 19:44
Ukończone
Komuś rozsypał się karton że zużytymi bateriami pod pojemnikiem na odpady i nie pofatygował się, by swój bałagan sprzątnąć. Wiem, że kategoria wybrana lekko na wyrost, ale najlepiej pilnowała do zdarzenia.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...