Światło lampy zasłonięte przez gałęzie.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 29 czerwca 2024, 13:42
Do weryfikacji
Światło lampy widocznej na zdjęciu całkowicie zasłonięte przez drzewo. Wymagana przycinka gałęzi.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...