Wyblaknięty znak drogowy A-7

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 29 czerwca 2024, 17:56
Do weryfikacji
Żółty , wyblaknięty.. Powinien być pomarańczowy z czerwoną otoczką.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...