Usychające drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 1 lipca 2024, 21:21
Do weryfikacji
Przycięcie uschniętych gałęzi zwisających nad chodnikiem w miejscu łącznika pomiędzy ulicą Świerkową i Klonową

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...