Ponownie uszkodzony znak B-2

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 2 lipca 2024, 5:21
Ukończone

Przed

Po

Ten znak jest cyklicznie uszkadzany , prawdopodobnie przez autobusy. Najwyższa pora należycie zabezpieczyć !

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...