Przechylone drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 2 lipca 2024, 15:6
Ukończone
Drzewo na wybiegu dla psów, przy granicy z działką posesji Okopowa 10A,B,C przechyliło się od ostatnich wiatrów i zagraża samochodom na parkingu

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...