Auto na parkingu

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 3 lipca 2024, 14:5
W realizacji
Od dłuższego już czasu na parkingu przy przedszkolu stoi auto w którym . jedna z opon jest prawdopodobnie przebita. Proszę o weryfikacje czy to auto nie jest przypadkiem porzucone.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...