Porzucony samochód

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 3 lipca 2024, 15:52
W realizacji
Przy dworcu PKP na parkingu stoi już od jakiegoś czasu pojazd Peugeot. Jest w złym stanie technicznym. Brak powietrza w jednym kole.

Powiadomienia

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...