Wrak samochodu .

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 3 lipca 2024, 17:55
W realizacji
Od kilku miesięcy przy ul .Dworcowej 21 stoi wrak samochodu i blokuje miejsce parkingowe.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...