8 sztuk oświetlenia osiedlowego

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 5 lipca 2024, 15:31
Ukończone
Dobry.od kilku dni nie działa oświetlenie nocne na tyłach bloków z ulic Słowińców,Kamienna,Bogusława X I Kaliska.jest to teren miejski.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...