Porzucony samochód

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 5 lipca 2024, 20:12
W realizacji
Na parkingu stoi od dłuższego czasu pojazd którego wygląd wskazuje, że jest nieużywany

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...