Brak znaków o zwężeniu drogi

Inne

Zgłoszono 10 lipca 2024, 18:58
Ukończone

Przed

Po

Przy ulicy Katedralnej, zostało ustawione ogrodzenie na pasie drogowym. Brakuje znaków ostrzegawczych na drodze.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Wykonawca elewacji budynku zgpdnie z projektem organizacji ruchu przestawił wygrodzenie z jezdni na chodnik. 1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...