Daniel M.

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 11 maja 2018, 20:17
Ukończone
Proszę o usunięcie bezużytecznych słupków do siatkówki. Nie pasują już do miejsca, w którym są zamontowane.

Historia zgłoszenia

Ukończone Uprzejmie informujemy, że skorodowane słupy do siatkówki zostały usunięte.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zlecono demontaż skorodowanych słupów do siatkówki wykonawcy zajmującego się konserwacją i naprawą urządzeń zabawowych.
Prace zostaną wykonane najpóźniej do dnia 18.05.2018r.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Do weryfikacji Bardzo dziękujemy za zgłoszenie.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to jest tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...