Podmyta droga.

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 13 maja 2018, 17:30
Ukończone

Przed

Po

Na ulicy Grochowskiej przed klatką 5a/b tuż przy kratce ściekowej została podmyta jezdnia. Widać że podmycie jest głębokie na około 0,5 m. W każdej chwili może się to zarwać.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...