uszkodzone schody i brak śmietników

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 22 maja 2018, 16:13
Ukończone

Przed

Po

Przy źródełku solankowym na ulicy solnej zaczynają odpadać płytki chodnikowe na schodach obok źródełka jak widać płytki były położone na jakichś deskach i chyba dlatego odpadają, jest to niebezpieczne ponieważ duża ilość płytek jest "ruchoma" i można na nich skręcić nogę. Poza tym w okolicy owego źródełka solankowego nie ma żadnego śmietnika.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...