Niebezpieczne elementy wystające przy urządzeniu zabawowym na placu zabaw - Grochowska/Jerzego/Koszalińska

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 28 maja 2018, 0:25
Ukończone

Przed

Po

Uprzejmie proszę o zabezpieczenie wystających elementów przy urządzeniu zabawowym na placu zabaw pomiędzy ul. Grochowska, Jerzego i Koszalińską (nr dz. 160/9, ob. ew. 13). Widoczne mocowania karuzeli stwarzają niebezpieczeństwo dla korzystających z niej dzieci. Warto rozważyć następujące rozwiązania: 1) podniesienie poziomu terenu poprzez podsypanie piachem; lub 2) modernizacja konstrukcji polegająca na głębszym osadzeniu mocowań urządzenia zabawowego. Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Historia zgłoszenia

Ukończone Uprzejmie informujemy, że zgłoszona usterka została usunięta, fundamenty karuzeli zostały podsypane piaskiem.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...