Wschodnia

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 6 czerwca 2018, 17:46
Ukończone

Przed

Po

Za skrzyżowaniem z ul. IV Dywizji Wojska Polskiego w kierunku morza duże uszkodzenie polbruku w chodniku. Paskudna dziura.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...