Przycinka drzew - gałęzi które przesłaniają światło słoneczne

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 7 czerwca 2018, 11:33
Odmowa
Bardzo proszę o interwencje w sprawie rosnących drzew przy ul. Unii Lubelskiej budynek nr 51 - 53 ( w załączniku zdjęcie ) Drzewa - liście przysłaniają światło słoneczne co w poprzednich latach powodowało wilgoć na ścianach.

Historia zgłoszenia

Odmowa W koronach drzew cięcia sanitarne i redukujące ich wysokość były przeprowadzone we wrześniu 2017r. Obecnie podczas oględzin terenu stwierdzono, że w okresie godzin południowych, gdy słońce znajduje się w zenicie, ściana bloku mieszkalnego jest całkowicie nasłoneczniona. Drzewa znajdują się w dużej, odpowiedniej odległości od budynku mieszkalnego. Nie ma konieczności powtórzenia cieć w koronach drzew.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...