złamane siedzisko ławki w parku nadmorskim

Uszkodzona ławka

Zgłoszono 7 czerwca 2018, 20:52
Ukończone

Przed

Po

złamane siedzisko ławki w parku nadmorskim, pomiędzy kortami, a zejściem na plażę.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Dziękujemy za zgłoszenie.
Zespól Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...