Ulica Gierczak, fontanna(strumyk) koło Muzeum

Uszkodzona/zanieczyszczona fontanna

Zgłoszono 15 czerwca 2018, 8:43
Ukończone

Przed

Po

Fontanna ( strumyk przy Muzeum Oręża Polskiego) nie działa od dawna. W tym roku w ogóle działała sporadycznie. W poprzednich latach nie było z tym problemu. Mnóstwo turystów zatrzymuje się i zastanawia czemu służy to wyschłe koryto. Wydaję się, Pan który dbał o przedmiotowy obiekt przed laty doskonale sobie z tym radził...teraz fontanna nagminnie nie działa. Proszę o podjęcie stosownych działań. Pozdrawiam :-) Mieszkaniec ulicy Gierczak.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...