Konar drzewa na placu zabaw "Jordanek"

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 19 czerwca 2018, 8:50
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o przycięcie lub wycięcie poziomo rosnącego konaru drzewa, który swoją wielkością przysłonił zlokalizowaną w tym miejscu ławeczkę. Cała ławka jest brudna od ptasich odchodów. Jednocześnie poziomy odcinek konara jest "atrakcją" dla "starszych dzieci" które przechodzą sobie z Jordanka na teren przedszkola co może stwarzać realne zagrożenie upadku. Pozdrawiam Łukasz Mielcznikiewicz.

Historia zgłoszenia

Ukończone Po przeprowadzeniu procedury uzyskania zezwolenia Starosty Kołobrzeskiego, dyrekcja przedszkola dokonała usunięcia pochylonego pnia złotokapu.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Złotokap, którego dotyczy zgłoszenie znajduje się na terenie przedszkola miejskiego, stąd skierowano odpowiednie pismo do dyrekcji przedszkola.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...