róg ul. Mariackiej i E. Gierczak

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 23 czerwca 2018, 9:55
Ukończone

Przed

Po

po naprawie ul E. Gierczak na rogu z ul. Mariacką jest obniżony chodnik i tworzą się zastoiska z wodą po opadach deszczu

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...