Brak oświetlenia

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 25 czerwca 2018, 15:42
Ukończone

Przed

Po

Na osiedlu Ogrody brak klosza od latarni, dzięki temu wieczorami są tu imprezy alkoholowe

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...