ul. Towarowa nieskończona nawierzchnia

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 26 czerwca 2018, 11:23
Ukończone

Przed

Po

Witam Przy remoncie ulicy Towarowej w porcie nie dokończone zostały wjazdy w uliczki między budynkami. Chodzi o uliczki pomiędzy budynkami przy ul. Towarowej 17 a Cichej 7AB oraz Cichej 7AB z Towarowej 16AB. Przed remontem nawierzchnia była asfaltowa, teraz przechodnie potykają się na dziurach, które występują na przedłużeniach chodników przy wyżej wymienionych nieruchomościach. W miejscach zerwania starej nawierzchni należy ułożyć nową.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
Prace są związane z przebudową ul. Towarowej.
W momencie zakończenia prac w ul. Towarowej wjazdy zostaną naprawione.
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...