uszkodzona ławka na placu zabaw

Uszkodzona ławka

Zgłoszono 27 czerwca 2018, 8:41
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o wymianę uszkodzonego drewnianego elementu ławki zlokalizowanej na placu zabaw w podwórku przy ul. Giełdowej 1-4. Pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Dziękujemy za zgłoszenie ,
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...