Łabędź na plaży.

Chore/ranne zwierzę

Zgłoszono 3 lipca 2018, 18:38
Ukończone

Przed

Po

Na plaży zaraz przy brzegu na przeciwko zjeżdżalni - wejście przy Marine Hotel leży od kilku godzin łabędź. Ludzie podchodzą, robią zdjecia, ptak nie reaguje. Nie wiem czy chory czy po prostu zmęczony....przypłyną z dwoma innymi...tamte popłynęły on zostal na brzegu. Data 3.07.18. g 18.30

Historia zgłoszenia

Ukończone W godzinach rannych na plaży nie przebywał żaden łabędź 2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...