Barszcz sosnowskiego

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 4 lipca 2018, 0:27
Ukończone

Przed

Po

We wskazanym miejscu na działce należącej do zieleni miejskiej, tuż za ogrodzeniem ROD rośnie ogromny barszcz sosnowskiego. Rozpoznanie potwierdzone przez barszcz.edu.pl Narazie widzę dwa egzemplarze dwuletnie kwitnące - nasiona zaczynają dojrzewać. Być może jednorocznych jest więcej ale rosną w ogromnych pokrzywach i widok jest utrudniony. Do kogo się zwrócić o likwidację tego zagrożenia? za chwilę będziemy mieć siewki wszędzie wokół.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Rośliny - Barszcz Sosnowskiego- zostaly usunięte. Dziękujemy za roztropność i zapobiegliwość . Zespół Usterka 2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...