Uszkodzona nawierzchnia chodnika przy przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Chodkiewicza i Fredry

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 4 lipca 2018, 14:41
Ukończone

Przed

Po

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonych fragmentów chodnika przy przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Chodkiewicza i Fredry (teren gminy, nie powiatu, nr dz. 10/30, ob. ew. 14 MK). Ponad miesiąc temu ujawniły się tam zapadnięcia. Uszkodzona nawierzchnia pogłębiają się wraz z upływem czasu i stwarza coraz większe niebezpieczeństwo dla przechodniów. Załączone zdjęcia przedstawiają sytuację z początku czerwca (na górze) oraz lipca (na dole). Przez tak długi czas nie zrobiono z tym nic. Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kołobrzeg Nowej Szansy.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...