Bulwar Szymańskiego przed Pomnikiem Zaślubin

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 5 lipca 2018, 13:5
Ukończone

Przed

Po

Brak znacznej ilości kostki

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...