Miejsce po byłej piaskownicy

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 7 lipca 2018, 17:8
Ukończone

Przed

Po

Czy można zrobić coś z terenem po piaskownicy, która została rozebrana? Załatwiają tutaj teraz swoje potrzeby zwierzęta i czasem w tym piasku bawią się dzieci. Poza tym nie wygląda to estetycznie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 lat temu
Do weryfikacji Bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Zajmiemy się nią tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...