Pojemnik zabrany a piasek został ul. Zwycięzców 1-3

Odśnieżanie

Zgłoszono 19 lipca 2018, 13:21
Ukończone

Przed

Po

W podwórzu przy budynku przy ul. Zwycięzców 1-3 zalega hałda piasku z pojemnika używanego w zimie przez "Zieleń Miejską" do posypywania chodników. Zieleń zabrała swój pojemnik, natomiast piasek wysypany został na ziemię.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...