WYEKSPLOATOWANA ŁAWKA NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM -PRZESMYK

Zniszczony przystanek

Zgłoszono 19 lipca 2018, 21:33
Poza uprawnieniami
Uprzejmie zwracam się z prośba o odnowienie / pomalowanie ławki na przystanku autobusowym - Przesmyk.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Podmiotem odpowiedzialnym za wiaty przystankowe jest Gmina Miasto Kołobrzeg. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...