zarośnięte drzewami latarnie 3 sztuki przy ulicy chodkiewicza na przeciw parkingu strzeżonego

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 28 lipca 2018, 21:28
Ukończone

Przed

Po

witam na ulicy chodkiewicza na przeciwko parkingu strzeżonego wzdłuż ulicy do łuku są trzy zarośnięte przez drzewa latarnie. oświetlają koronę drzewa a nie ulice . obok przystanku jest przejscie dla pieszych jest ciemno nic nie widac a ponadto mam puytanie kiedy bedzie wymiana drugiej polowy ulicy chodkiewicza wymiana latarni na lampy uliczne polowa zostala wymieniona a druga polowa zapomniana

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Gałęzie przycięto. Lampa została odslonięta.
Pozdrawimy, dziękujemy za informację. . Zespół Usterka
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Nezbędne cięcia gałęzi, odsłaniająće lampy, zostaną wykonane najpóźniej do końca sierpnia br.
Natommiast od września 2018r planowana jest kontynuacja prac związanych z wymianą pozostałych słupów oświetleniowych ul. Chodkiewicza.
Dziękujemy za zainteresowanie.
Zespół Usterka.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...