Budowana oraz Mariacka

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 28 lipca 2018, 23:16
Ukończone
Brak oświetlenia na całej długości ulicy oraz prostopadłych

Historia zgłoszenia

Ukończone ENERGA Oświetlenie usunęła awarię.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Trwa ustalanie przyczyny awarii.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...