Zapełniony kosz Psiego Pakietu- ul. Kupiecka

Psie pakiety

Zgłoszono 1 sierpnia 2018, 19:57
Ukończone

Przed

Po

Zapełniony kosz Psiego Pakietu- ul. Kupiecka

Historia zgłoszenia

Ukończone Psi pakiet został wyposażony w woreczki na psie odchody, odpady z pojemnika zostały usunięte.
Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...