kamienna

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 2 sierpnia 2018, 23:17
Poza uprawnieniami
oświetlenie przy przejściu dla pieszych oświetla drzewo, zmniejszając znacznie widoczność pieszych oczekująych przy przejściu

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Formowaniem korony drzew w pasie drogowym ul. Kamiennej jest w kompetencji Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Zwrócono się do zarządcy drogi o dokonanie cięć gałęzi zasłaniających oprawę oświetleniową.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...