Matejki

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 5 sierpnia 2018, 17:17
Ukończone

Przed

Po

Pas zieleni wychodzi na pas drogowy

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Dziękujemy za dokonania zgłoszenia

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do Refeatu Drogowego Wydz. K.
Zajmiemy się przedmiotową sprawą bez zbędnej zwłoki.
Dziękujemy za informację.
Zesp ół Usterka
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...