Alejki od Sikorskiego do Alei Nadmorskiej

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 5 sierpnia 2018, 18:14
Ukończone
Zgłoszenie z nocy 04.08.2018. Nie działają niektóre latarnie w alejkach przy hotelu Perła Bałtyku

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...