Park za Pomnikiem Zaślubin

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 5 sierpnia 2018, 18:32
Ukończone

Przed

Po

Wczoraj(04.08) ok. 22.30 nie włączyła się większość oświetlenia w parku za Pomnikiem Zaślubin od Galerii Mola do środkowego skweru wzdłuż drogi pieszo-rowerowej paliły się pojedyncze lampy albo nie paliła się żadna.

Historia zgłoszenia

Ukończone Przyczyna awarii została usunięta. W dniu dzisiejszym zlecono wymianę źródeł światła w trzech latarniach.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...