Zapadający się chodnik na moście.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 12 sierpnia 2018, 8:56
Ukończone

Przed

Po

Zapadający się chodnik po obu stronach mostu. Ponadto nawierzchnia mostu na stronie przeznaczonej dla pieszych jest bardzo śliska podczas przymrozków i opadów śniegu. Należałoby sfrezować tą powłokę, która się do to stosowania na zewnątrz nie nadaje.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...