nowe przystanki autobusowe

Inne

Zgłoszono 30 sierpnia 2018, 16:19
Ukończone

Przed

Po

Dzień dobry. Informuję,że na przystankach autobusowych przy ul.Mickiewicza w złym miejscu, zupełnie ograniczającym widoczność nadjeżdżającego autobusu umocowano tablice informujące. Winny być umocowane po przeciwnej stronie przystanku. Jest to dość uciążliwe zwłaszcza kiedy pada deszcz. Proszę o skuteczną interwencję. Z poważaniem Ewa Czuryło

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...