Zniszczony trawnik przez samochody parkujące niezgodnie z przepisami.

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 1 września 2018, 9:23
Odmowa
Notorycznie niszczony trawnik przez ludzi parkujących samochody wzdłuż chodnika przy ośrodku MSW oraz przy wjeździe do tego ośrodka. Należałoby zabezpieczyć ten fragment pasa zieleni i wyjazd słupkami uniemożliwiającymi wjazd na trawnik.

Historia zgłoszenia

Odmowa Mając na uwadze informację o niszczeniu trawnika przez parkujące tam auta, będziemy mieli na uwadze zabezpieczenie tego miejsca. Zespół Usterka Kołobrzeg. 6 mies. temu
W realizacji Informujemy, że już w miesiącu wrześniu w tym miejscu rozpocznie się całkowita przebudowa drogi. Po zakończeniu prac zostanie wykonany teren zieleni. Mając na uwadze informację o niszczeniu trawnika przez parkujące tam auta, będziemy mieli na uwadze zabezpieczenie tego miejsca. Zespół Usterka Kołobrzeg. 10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...