zadadnięty chodnik przy ul. Kaliskiej 2

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 4 września 2018, 8:12
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o naprawienie zapadającego się chodnika (przy studzience kanalizacyjnej) przy ul. Kaliskiej 2 (nr działki 136/7). Pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...