Powybijana kostka, nierówny chodnik.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 4 września 2018, 9:23
Ukończone

Przed

Po

Powybijana kostka przez korzenie okolicznych drzew. Od wielu lat nikt się tym nie zajął, a coraz trudniej tamtędy przejechać np. wózkiem z dzieckiem.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...