Popękane i powyginane płyty chodnikowe, źle wykonane wyjazdy z działek.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 4 września 2018, 9:31
Ukończone
Od wielu lat nienaprawiany chodnik przy ulicy Łopuskiego na całej długości od mostu nad Kanałem Drzewnym do skrzyżowania z ulicą Jedności Narodowej. Płyty chodnikowe są popękane i powyginane. Wyjazdy z działek bez odpowiedniego wyprofilowania i odwodnień kanalizacji deszczowej, notorycznie magazunują wodę podczas opadów deszczu. Przy Pensjonacie Ben wyjazd zasypany żwirem, co uniemożliwia swobodne przejście i przejazd np. wózkiem z dzieckiem.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie nie zostało zrealizowane.
W związku z dużym zakresem prac wymagających wymiany nawierzchni chodnika a co za tym idzie kosztami zadanie zostanie ujęte do realizacji w projekcie budżetu na 2019 rok, tzn. odcinek od ul. Lotniczej do ul. J. Narodowej.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...